MVDr. Gabriela Jašurková Mikutová
Šafaříkova 2272

SPOLUPRÁCE SE SPECIALISTY

SPOLUPRACUJEME S VYNIKAJÍCÍMI PRACOVIŠTI:

VETERINÁRNÍ CENTRUM VIVA-VET - moderní veterinární centrum v Hradci Králové poskytující specializované, kvalitní a komplexní služby v diagnostice a léčně onemocnění  malých zvířat, včetně chirurgických zákroků i u velmi rizikových pacientů. Individuální,  vysoce korektní a profesionální přístup ke každému pacientovi. Velmi doporučujeme!  MVDr. Vilma Hypská patří jednoznačně mezi nejkvalitnější veterinární speciality v ČR. 

      www.vivavet.cz

***

VETERINÁRNÍ KLINIKA MI-VET - velmi dobře vybavené specializované pracoviště v Ústí nad Labem, poskytující  komplexní veterinární péči. Klinika zajišťuje spolehlivou pohotovost v pracovní dny do 23.00 a o víkendu od 10.00 do 23.00 a je schopna vyšetřit, ošetřit, hospitalizovat a  operovat většinu vážných akutních případů. Z Chomutova pouze 70km.  Pohotovost: 602 120 555

    www.veterina-mi-vet.cz

 ***

VETERINÁRNÍ NEMOCNICE AA-VET - jedna z nevětších veterinárních nemocnic v ČR poskytuje specializovaná a odborná vyšetření včetně přístrojových, hospitalizaci a chirugické zákroky včetně komplikovaných a náročných výkonů. Doporučujeme! Non-stop provoz. PrahaTel: 271 751 907

     www.aavet.cz

 ***

VETERINÁRNÍ NEMOCNICE IVET - vedle kvalitní všeobecné medicíny, poskytuje tato pražská nemocnice i služby v různých směrech nadstandardní a specializované , například moderní postupy v orthopedii. Non-stop provoz. MVDr. Zdeněk Ošmera specializující se na orthopedii a nerologii nám pomáhá léčit řadu pacientů s nemocemi a úrazy končetin a páteře. Máme zkušenosti, že pouze vyšetření, léčba či operace zlomenin, dysplazií kyčlí, loktů, vad páteře a podobně provedené specialistou na kvalitním pracovišti má vysoké procento úspěšnosti a minimum komplikací či reoperací. 

     www.ivet.cz

 ***

 

LABORATOŘE A DIAGNOSTIKA

Imuno Jirkov - Do laboratoře zasíláme vzorky na rozbory krve ( hematologie, biochemie) a rozbory moči. Svoz z ordinace po-pá v 10.30hod

 www.imuno.cz

 

 

VEDILAB Plzeň - kompletní veterinární laboratorní a diagnostické služby, svoz vzorků z ordinace na objednávku cca 1-2x týdně.

 

 http://www.vedilab-analytika.cz

SVÚ Praha - Státní veterinární ústav - kompletní veterinární laboratorní a diagnostické služby. Svoz vzorků po-pá 12.00. 

   www.svupraha.cz

SPECIALISTÉ

Prof. MVDr. František Jelínek Csc. - specialista na histologii, rozbory vzorků z operovaných nádorů 
MVDr. Jan Rybníček - specialista na dermatologii - rozbory vzorků kůže, diagnostika kožních onemocnění
MVDr. Jaroslav Kučera, CSc - specialista na urologii a nemoci ledvin, rozbory močových kamenů
MVDr. Zdeněk Ošmera - specialista na orthopedii www.ivet.cz
MVDr. Vilma Hypská - specialistka na choroby malých zvířat,komlexní diagnostika, endoskopie, ultrasonografie, složité a rizikové chirurgické zákroky. www.vivavet.cz

MVDr. Karel Najman - specialista na kardiologii, respirační choroby,sonografii, endoskopii respiračního traktu

***

Aktuálně

Státní svátky neděle 5.7. a pondělí 6.7. 2020   ZAVŘENO


*

Vážení klienti, novelou veterinárního zákona vznikla majitelům  povinnost čipování psů Čipování provádíme v ordinaci šetrnými malými čipy.  Jedná se o jednu injekci jako při očkování. 

*

NÁŠ  FACEBOOK

 

*

K ošetřování koní využijeme obsah prošlých autolékárniček ( obvazy) , nevyhazujte je,  rádi si je vezmeme.

*

PROVÁDÍME SBĚR TVRDÉHO CHLEBA A PEČIVA JAKO PAMLSEK PRO KONÍKY. NÁDOBA JE V NAŠÍ ČEKÁRNĚ. Pečivo musí být suché a neplesnivé. Moc děkujeme.

  

 


 
© 2012 Veterinární ambulance Chomutov. Tvorba stránek pro chovatele