MVDr. Gabriela Jašurková Mikutová
Šafaříkova 2272

SPOLUPRÁCE SE SPECIALISTY

SPOLUPRACUJEME S VYNIKAJÍCÍMI PRACOVIŠTI:

VETERINÁRNÍ CENTRUM VIVA-VET - moderní veterinární centrum v Hradci Králové poskytující specializované, kvalitní a komplexní služby v diagnostice a léčně onemocnění  malých zvířat, včetně chirurgických zákroků. MVDr. Vilma Hypská patří jednoznačně mezi nejkvalitnější veterinární speciality v ČR. 

      www.vivavet.cz

***

VETERINÁRNÍ KLINIKA MI-VET - velmi dobře vybavené specializované pracoviště v Ústí nad Labem, poskytující  komplexní veterinární péči. Klinika zajišťuje spolehlivý non- stop provoz a je schopna vyšetřit, ošetřit, hospitalizovat a  operovat většinu vážných akutních případů. Z Chomutova pouze 70km. V Chomutově a okolí není pracoviště, které by takto spolehlivě a na odpovídající úrovni  zajišťovalo pohotovost, laboratorní  a přístrojová vyšetření a hospitalizaci vážných pacientů, proto využíváme služby kliniky Mi-Vet.  Pohotovost: 602 120 555

    www.veterina-mi-vet.cz

 ***

VETERINÁRNÍ NEMOCNICE AA-VET - jedna z nevětších veterinárních nemocnic v ČR poskytuje specializovaná a odborná vyšetření včetně přístrojových, hospitalizaci a chirugické zákroky včetně komplikovaných a náročných výkonů. Doporučujeme! Non-stop provoz. PrahaTel: 271 751 907

     www.aavet.cz

 ***

VETERINÁRNÍ NEMOCNICE IVET - vedle kvalitní všeobecné medicíny, poskytuje tato pražská nemocnice i služby v různých směrech nadstandardní a specializované , například moderní postupy v orthopedii. Non-stop provoz. MVDr. Zdeněk Ošmera specializující se na orthopedii a nerologii nám pomáhá léčit řadu pacientů s nemocemi a úrazy končetin a páteře. Máme zkušenosti, že pouze vyšetření, léčba či operace zlomenin, dysplazií kyčlí, loktů, vad páteře a podobně provedené specialistou na kvalitním pracovišti má vysoké procento úspěšnosti a minimum komplikací či reoperací. 

     www.ivet.cz

 ***

 

LABORATOŘE A DIAGNOSTIKA

Imuno Jirkov - Do laboratoře zasíláme vzorky na rozbory krve ( hematologie, biochemie) a rozbory moči. Svoz z ordinace po-pá v 10.30hod

 www.imuno.cz

 

Synlab - klinická laboratoř Chomutov - zajišťuje mikrobiologické rozbory, kompletní laboratorní služby Po-Pá

   www.synlab.cz

VEDILAB Plzeň - kompletní veterinární laboratorní a diagnostické služby, svoz vzorků z ordinace na objednávku cca 1-2x týdně.

 

 http://www.vedilab-analytika.cz

SVÚ Praha - Státní veterinární ústav - kompletní veterinární laboratorní a diagnostické služby. Svoz vzorků po-pá 12.00. 

   www.svupraha.cz

SPECIALISTÉ

Prof. MVDr. František Jelínek Csc. - specialista na histologii, rozbory vzorků z operovaných nádorů 
MVDr. Jan Rybníček - specialista na dermatologii - rozbory vzorků kůže, diagnostika kožních onemocnění
MVDr. Jaroslav Kučera, CSc - specialista na urologii a nemoci ledvin, rozbory močových kamenů
MVDr. Zdeněk Ošmera - specialista na orthopedii www.ivet.cz
MVDr. Pavel Hron - specialista na oftalmologii a oftalmochirurgii
MVDr. Vilma Hypská - specialistka na choroby malých zvířat,komlexní diagnostika, endoskopie, ultrasonografie www.vivavet.cz

***

Aktuálně

AKCE od 9. října -15. listopadu 2017 - PÉČE O ZUBY

ODSTRANĚNÍ ZUBNÍHO KAMENE ULTRAZVUKEM u malých a středních pejsků  a u koček. Více v sekci NOVINKY.

*

Sobota  28.10.2017 STÁTNÍ SVÁTEK - ZAVŘENO

Neděle 29.10.2015 - ZAVŘENO

*

Z DŮVODU REKONSTRUKCE ŠAFAŘÍKOVY ULICE JE OMEZEN PŘIJEZD K ORDINACI.

K ordinaci se dostanete odbočením o ulici níže ( Rooseveltova) , kde je větší parkoviště. Dále je možné se dostat ulicí Rooseveltovou (odbočením kolem parkoviště)  do druhé poloviny naší ulice až na křižovatku před ordinaci ( Šafaříkova/Jiráskova), kde je rovněž řada parkovacích míst a bývají až do odpoledních hodin poměrně volná. 

Omlouváme se za dočasné potíže.

*

KASTRACE PSŮ " NA ZKOUŠKU" -  nabízíme injekční aplikaci implantátu, který sníží hladinu testosteronu u psů a omezí nežádoucí chování - značkování , útěky za fenami, obskakování nohou a předmětů, některé typy neposlušnosti nebo nadměrného štěkání.

*

Prodej vysoce účinných tablet proti klíšťatům a blechám u psů ( 4 druhy na 4-12 týdnů) a nová ampule pro kočky proti klíšťatům a blechám na 12 týdnů.

*

Upozorňujeme na zkrácení víkendových ordinačních hodin.

*

NÁŠ  FACEBOOK

 

*

K ošetřování koní využijeme obsah prošlých autolékárniček ( obvazy) , nevyhazujte je,  rádi si je vezmeme.

*

PROVÁDÍME SBĚR TVRDÉHO CHLEBA A PEČIVA JAKO PAMLSEK PRO KONÍKY. NÁDOBA JE V NAŠÍ ČEKÁRNĚ. Pečivo musí být suché a neplesnivé. Moc děkujeme.

  

 


 
© 2012 Veterinární ambulance Chomutov. Tvorba stránek pro chovatele